Movies
Ratings
22
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 0.5
Moonlit WinterRated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 0.5