Movies
Ratings
1441
IrreversibleRated ★ 1.5
Jamon JamonRated ★ 4.0
The CountessRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.0
The Deer HunterRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0