Movies
Ratings
562
Seven DaysRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
Go Go 70'sRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
The HoursRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 4.5
Saw 3DRated ★ 3.0