Movies
Ratings
603
I Am a HeroRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0