Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
MommyRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5