Series
Ratings
21- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 2.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0