Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Killer Bride's Perfect CrimeRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5