Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
LastRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0