Titles you rated
 Midnight FMRated ★ 3.0 Midnight FMRated ★ 3.0
 Killer ToonRated ★ 3.0 Killer ToonRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
 SocialphobiaRated ★ 2.5 SocialphobiaRated ★ 2.5
 The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5 The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
 A Hard DayRated ★ 4.0 A Hard DayRated ★ 4.0
 The Little MermaidRated ★ 3.5 The Little MermaidRated ★ 3.5
 Beauty and the BeastRated ★ 3.0 Beauty and the BeastRated ★ 3.0
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 BlindnessRated ★ 4.0 BlindnessRated ★ 4.0
 The WailingRated ★ 4.5 The WailingRated ★ 4.5
 Rise of the GuardiansRated ★ 4.0 Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
 The King of JokguRated ★ 3.5 The King of JokguRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 5.0 ZootopiaRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 4.0 The Imitation GameRated ★ 4.0
 Big Hero 6Rated ★ 4.0 Big Hero 6Rated ★ 4.0
 FrankRated ★ 2.5 FrankRated ★ 2.5
 The Royal TailorRated ★ 3.5 The Royal TailorRated ★ 3.5