Movies
Ratings
105
MartyrsRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 1.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 0.5
The MistRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 0.5
The Big SwindleRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 0.5
MossRated ★ 0.5
King KongRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 0.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Secret ReunionRated ★ 0.5