Series
Ratings
17
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0