Movies
Ratings
725
The WailingRated ★ 4.0- Horror Stories 3Rated ★ 1.5
My New Sassy GirlRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Remember YouRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Casino RaidersRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 2.5
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Dragon BladeRated ★ 3.0