Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5