Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5- BakumanRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5- The World God Only KnowsRated ★ 3.0
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0