Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Fathers and DaughtersRated ★ 2.5
Madame BovaryRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Silent HeartRated ★ 3.5
The Long Way HomeRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5