Titles you rated
KarmaRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 3.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0