Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5