Movies
Ratings
440
Better DaysRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
GambitRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
Perfect NumberRated ★ 2.0