Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0