Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0