Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0