Movies
Ratings
314
LucyRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My Neighbors the YamadasRated ★ 5.0
All About My DogRated ★ 4.5
Sweet Home AlabamaRated ★ 2.5
WaitressRated ★ 2.0
Muriel's WeddingRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
Ghost WorldRated ★ 2.5
New in TownRated ★ 2.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
2046Rated ★ 4.5