Movies
Ratings
284
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EvitaRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5