Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5