Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0