Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 0.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0