Movies
Ratings
78
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
AlonersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5