Movies
Ratings
136
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5