Series
Ratings
64
Modern FamilyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5