Titles you rated
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 5.0
- Lazenca, The Soul FrameRated ★ 5.0
- Fighting FoodonsRated ★ 5.0
- MegaMan NT WarriorRated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 5.0- BernardRated ★ 2.0
- Mobile Fighter G GundamRated ★ 5.0
- Hey! BumboRated ★ 3.0
- 태권왕 강태풍Rated ★ 5.0
- Inspector GadgetRated ★ 5.0
- Candy CandyRated ★ 5.0