Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5