Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 5.0