Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
SignRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0