Series
Ratings
50
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5