Series
Ratings
35 The Liar and His LoverRated ★ 5.0 The Liar and His LoverRated ★ 5.0
 Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0 Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
 The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0 The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
 Six Flying DragonsRated ★ 5.0 Six Flying DragonsRated ★ 5.0
 Chicago TypewriterRated ★ 5.0 Chicago TypewriterRated ★ 5.0
 The RebelRated ★ 5.0 The RebelRated ★ 5.0
 Uncontrollably FondRated ★ 5.0 Uncontrollably FondRated ★ 5.0
 TunnelRated ★ 5.0 TunnelRated ★ 5.0
 Suspicious PartnerRated ★ 5.0 Suspicious PartnerRated ★ 5.0
 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
 Haikyuu!!Rated ★ 5.0 Haikyuu!!Rated ★ 5.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
 Cheer Up!Rated ★ 5.0 Cheer Up!Rated ★ 5.0
 The K2Rated ★ 5.0 The K2Rated ★ 5.0
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 Fight For My WayRated ★ 5.0 Fight For My WayRated ★ 5.0