Movies
Ratings
733
MidsommarRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Marui VideoRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0