Titles you rated
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
A DayRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 5.0