Movies
Ratings
508
Okay! MadamRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
TullyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5