Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
BonesRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0