Series
Ratings
206- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 2.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 0.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0- FamilyRated ★ 2.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5