Movies
Ratings
19
Love FictionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0