Movies
Ratings
37
Forever the MomentRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0