Movies
Ratings
234
The HelpRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
MudRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0