Series
Ratings
28
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0