Series
Ratings
36
Abnormal SummitRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0