Movies
Ratings
487
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The SacrificeRated ★ 2.5