Series
Ratings
78
AdolescenceRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5