Movies
Ratings
20
JumanjiRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0