Movies
Ratings
25
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0