Movies
Ratings
3774
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Woman Who EatsRated ★ 3.5
The Last Thing He WantedRated ★ 3.0
BloodshotRated ★ 3.0
Scoop!Rated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 3.5
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 3.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5- Last Winter, We PartedRated ★ 3.5
A Midday PicnicRated ★ 3.0
The Way BackRated ★ 3.5
Kung Fu JungleRated ★ 3.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 4.0
Over the FenceRated ★ 4.0
Double LifeRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Dark WatersRated ★ 4.0